Hei, for at du skal se rette priser, velg om du vil se dem med eller uten MVA.

Vi ønsker deg en fin høst!

Vi ønsker deg en fin sommer!

 

Avdelingskontor Vest- Midt

 

Camilla Schreiber,
Avdelingssjef Vest

Mobil: +47 971 58 478
E-post: cs@rodekorsforstehjelp.no

Kristoffer Gullaksen,
Account Manager

Mobil: +47 986 55 986
E-post: kristoffer@rodekorsforstehjelp.no

 

Jan Fredrik Larsen,
Salgskonsulent

Mobil: +47 479 326 46
E-post: jan-fredrik@rodekorsforstehjelp.no

 

Ina Karlsen,
Account Manager


Mobil:+47 454 38 040
E-post: ina@rodekorsforstehjelp.no

 
 
Hanne Østgulen,
Account Manager


Mobil: +47 461 70 561
E-post: hanne@rodekorsforstehjelp.no


Rolf Hodne,
Account Manager


Mobil: +47 993 29 777
E-post: rolf@rodekorsforstehjelp.no

Irene Jensen Skjelfjord,
Salgskoordinator

Mobil: +47 479 32 644 
E-post: irene@rodekorsforstehjelp.no